Schody dębowe Śląsk w stylu rustykalnym

Trwałe schody dębowe Śląsk

Schody dębowe doskonale pasują do wielu wnętrz. Okazuje się, że świetnie komponują się z aranżacją rustykalną. Jeśli postawimy na solidne i stylowe schody dębowe Śląsk, zyskamy pewność przyjaznego i klimatycznego otoczenia. Jakie zalety mają schody Wrocław? Dlaczego warto wybrać jesionowe modele schodów i o czym musimy pamiętać?

Schody Śląsk mają liczne zalety, które powinniśmy poznać. Modele dębowe odznaczają się wytrzymałością. Dlatego też, drewno tego typu jest odporne na ścieranie, zarysowania i inne mechaniczne uszkodzenia. Nie zapominajmy o dużej twardości i trwałości. Ponadto, odbiorcy doceniają ciekawy design schodów, które posłużą nam w nowoczesnych i klasycznych wnętrzach. Schody dębowe Śląsk można zastosować jako drewniane stopnice na schody betonowe, ażurowe schody, a także i pełne konstrukcje drewniane z podstopniem. Jakie jeszcze zalety powinniśmy znać? Nie zapominajmy o łatwej obróbce drewna dębowego. Poddaje się ono wyginaniu, dlatego producenci bez problemu mogą materiał sklejać i zabarwiać.

Wdzięczny styl rustykalny

Styl rustykalny już od dłuższego czasu cieszy się sporym uznaniem na rynku. Stawia on przede wszystkim na naturalność i drewno w różnych odsłonach. We wnętrzach spotykamy duże okna i spory metraż. Pomieszczenia często łączone są w jedną całość, z niewielką ilością działowych ścian. Co ciekawe, chętnie dobierane są też surowe dekoracje – niezasłonięte rury, izolacje, a na ścianach widzimy cegłę lub beton. W tym wypadku najlepszą opcją są schody Śląsk w rustykalnym stylu, które będą pasować do całości. Przyjazne i przytulne wnętrze pełne naturalności wpłynie na dobry nastrój domowników.

Jesion na schody

Schody jesionowe Wrocław bardzo dobrze będą pasować do każdej aranżacji wnętrza. Jesionowe drewno ma bowiem gładką powierzchnię, którą można sprawnie polerować. Co ciekawe, takie schody pokryjemy lakierem, korzystając z dowolnego koloru. Niezwykle popularne są także bielone schody jesionowe Śląsk.
W związku z dużą liczbą możliwości, wybór idealnych schodów do domu nie jest łatwym zadaniem. Na uwagę zasługują zarówno schody dębowe Wrocław, jak i schody jesionowe. Spełnią one bowiem oczekiwania nawet najbardziej wymagającego użytkownika. Nie możemy pomijać solidnego wykonania i bardzo dobrej jakości.